שלח לחבר הוסף למועדפים

משטחי בטיחות וגומי

מידע מקצועי משטחי בטיחות

משטחי בטיחות לכל מקום ולכל זמן - לשמירה עליכם ועל ילדיכם

הדבר החשוב לנו ביותר הוא הילדים שלנו - אך השני החשוב ביותר הוא אנחנו. בכל פעילות אליה אנו לוקחים את ילדינו אנו דואגים שתהיה בטוחה, ומצפים שבגן הילדים ובגן השעשועים יהיו פתרונות בטיחותיים רבים כדי לוודא שילדינו בידיים הטובות ביותר, לא יפגעו, לא יפלו ולא ישרטו. לכן, אנו צריכים לחשוב על עצמנו באותו אופן.

נכון, אנחנו בוגרים ויודעים איך לשמור על עצמנו, אך לא פעם אנו יכולים ליפול ולמעוד, להחליק לצד הבריכה או אפילו לעשות בחירה לא נכונה של צעד, וזה יגמר לא טוב. אז למה לא להבטיח את בריאותנו עד כמה שאפשר עוד לפני? משטחי בטיחות הם הפתרון הטוב ביותר לכל סביבה שאנו עושים בה יותר מרק לשבת.

הם מהווים פתרון מושלם לשטח החלקלק מסביב לבריכה (מונעים החלקה גם כשהם יבשים וגם כשהם רטובים), הם מתאימים לגני ילדים ולגני שעשועים בעלי מתקנים גבוהים יחסית, והם קשיחים מספיק כדי שהרצפה תהיה יציבה אך רכים מספיק בכדי לבלום את כל הנפילות שלנו.

אצלנו בגומי גן דניאלי יודעים עד כמה הרצפה יכולה להיות עקומה לפעמים, ולכן אנו עושים כמיטב יכולתנו לעזור לכם לרקוד - אם אנו ניתן את התנאים הטובים ביותר שנוכל, אתם לבטח תשמרו טוב יותר ותצאו עם פחות פגיעות ונזקים. אחרי הכל, אם זה טוב לילדים שלכם, זה בוודאי טוב מספיק בשבילכם.כמו כן, נשמח להמליץ על חברת קייטרינג חלבי טעים לכל מטרה.

משטחי בטיחות בכל הצבעים והצורות

לא רק הילדים שלנו זקוקים לאטרקציות צבעוניות מול העיניים - גם אנחנו. אם אתם מחפשים פתרון צבעוני ומושך, שתוכלו לשחק בו בצבעים ובצורות וליצור את הרצפה עליה תמיד חלמתם, גם לחצר, גם לבריכה, גם לגני הילדים וגם לכל מקום אחר, משטחי בטיחות הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הרב גוניות והיצירתיות שניתן להשקיע ביצירת המשטח גורמת לכל אדם, מבוגר כצעיר, לרצות להשתעשע ולכייף על המשטח, ולמזלכם הוא גם בטיחותי לכל הגילאים 0-100.

משטחי בטיחות עמידים אמינים ויעילים לאורך שנים רבות

מכיוון שלא לכל אחד יש זמן לטפח גינה או זמן להחליף את דק העץ שלו כשהוא מתחיל להתנפח, צריך למצוא אלטרנטיבות. בטון הוא מסוכן ולבנים הן משעממות, ולבסוף אנו נותרים עם אופציה אחת ריאלית: משטחי בטיחות.

היתרונות הגדולים ביותר של המשטח הוא אורך החיים שלו, הוא אמין לאורך שנים רבות ללא צורך בשום תחזוקה, הוא עמיד בגשם ובשמש של ארצנו והוא מונע החלקה גם כשהוא רטוב. הוא קל לניקוי וחיטוי כנגד זיהומים שונים שעלול להווצר (במקרה והכלב שכח לצאת לטיול), והוא יהפוך כל חצר וכל גן ליפה, עמיד, בטיחותי ומתאים יותר לכולם. אם כך, כשכל היתרונות מונחים לפניכם, במה אתם תבחרו בפעם הבאה שתחליפו את הגינה?

אנו שמחים להמליץ על בית דפוס מקצועי ובעל ניסיון רב שנים, לכל מי שמחפש מתנות מקוריות ובעלות משמעות לגננות ולמורות לתחילת וסוף שנה, לא תתאכזבו.  

  • תחילת העונה מתחילה
    כרגע זהו הזמן הכי נכון לעשות עבודות גומי בסגנון של גומי גן, והסיבות הן פשוטות..

  • מחירים הכי נמוכים בשוק
    לגומי גן - מלא הפתעות במחירים!!